Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Niezawodny producent i dostawca najwyższej jakości anabolicznego steroidowego hormonu

Surowe proszki

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Im Online Czat teraz

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SUPER STERYDÓW
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-20,000,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 90% - 100%
Skype:: supersteroids
Email:: mandy@chembj.com

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd, wiodący producent i dostawca wysokogatunkowych chemikaliów w Chinach, znajduje się w prowincji Hubei w Wuhan. Wuhan, stolica prowincji Hubei, jako centrum polityczne, gospodarcze i kulturalne, a także regionalny handlowy ośrodek handlowy, jego wyjątkowe warunki geograficzne i kulturowe sprzyjają handlowi krajowemu i zagranicznemu.

Integracja badań, produkcji, procesów i sprzedaży, specjalizujemy się w produkcji i wywozu surowych proszków hormonów steroidowych, w tym serii testosteronu, serii Nandrolone, serii Boldenone, serii trenbolonu, serii Drostanolone i innych produktów pokrewnych. Produkty te są szeroko stosowane w lekach, żywności, napojach, kosmetykach, suplementach diety, produktach zdrowotnych i innych branżach. Firma zainwestowała duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby dokonać najlepszych badań w zakresie chemii, biochemii, farmacji i półproduktów, aby sprostać zapotrzebowaniu rynku globalnego.

Produkty te osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których większość osiąga międzynarodowy standard i spełnia wymagania FCC, USP, EP i BP z grupą badawczą wysokiego szczebla, zaawansowaną aparaturą i dobrą atmosferą naukową, które zapewniają stabilną i niezawodną jakość . Poza tym fabryka ma kompletny system QA i QCs. Posiadamy autoryzowane zestawy analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów.

Jesteśmy firmą posiadającą certyfikat SGS i certyfikat ISO9001. Firma ma również uprawnienia do eksportu i importu surowców farmaceutycznych. Wiele produktów sprzedaje się zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i jest wysoce zalecane przez naszych klientów. Aby rozszerzyć rynek, współpraca z producentami i firmami handlowymi na całym świecie w celu zapewnienia pomyślnej przyszłości jest zgodna z zasadą współpracy. Stworzyliśmy doskonały system produkcji i zarządzania, system kontroli jakości i system obsługi sprzedaży. Nigdy nie przestajemy dążyć do oferowania produktów wysokiej jakości po konkurencyjnej cenie w szybkiej dostawie, a gwarantem 100% gwarancji klienta jest nasz cel przedsiębiorstwa. Dążymy do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i duchem przedsiębiorczości w "Koncepcie kieruje się pomysłami, pomysłami promującymi innowacyjność, marką jakości odlewów, wydajnością poprawia szybkość, nauka tworzy doskonałość". i postępuj zgodnie z teorią zarządzania przedsiębiorstwem "Najpierw klient, opartą na uczciwości" z pierwszorzędnymi produktami i usługą wysokiej jakości, aby sprostać wymaganiom rynku.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Evelyn.Yip

Tel: 86-21-68580703

Faks: 86-21-68580972

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)