Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Niezawodny producent i dostawca najwyższej jakości anabolicznego steroidowego hormonu

Surowe proszki

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon steroidonu steroidowego

Bezpieczny wstrzykiwacz Primoteston Testosteron Steroid Hormone Testosteron Enanthate 315-37-7

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Im Online Czat teraz

Bezpieczny wstrzykiwacz Primoteston Testosteron Steroid Hormone Testosteron Enanthate 315-37-7

Chiny Bezpieczny wstrzykiwacz Primoteston Testosteron Steroid Hormone Testosteron Enanthate 315-37-7 dostawca

Duży Obraz :  Bezpieczny wstrzykiwacz Primoteston Testosteron Steroid Hormone Testosteron Enanthate 315-37-7

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUPER STEROIDS
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 315-37-7
Pakowanie:: Dyskretne sposoby pakowania gwarantują przepustkę celną
E-mail:: evelyn@chembj.com
Skype:: supersteroidy
mobilny: 008613971676705

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1kg/aluminiowa torba foliowa lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: 4-6 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, PayPal, przelew bankowy
Możliwość Supply: 500-1000 kg na miesiąc
Dostawa:: Dhl, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.
Czas realizacji: W ciągu 12 godzin od otrzymania potwierdzenia płatności
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Primoteston Sterydy anaboliczne Testosteron Enanthate 99% CAS 315-37-7 dla budowania mięśni i cyklu spiętrzania

Szybkie Szczegóły:

 • Testosteron Enanthate
 • Alias: Primoteston Depot
 • Czystość: 99,0%
 • Numer rejestru CAS: 315-37-7
 • Nr Einecs: 206-253-5
 • Powiązane substancje: Klasa farmaceutyczna
 • Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie
 • Drug Class: Injectable Anabolic Androgenic Steroid
 • Producent: Hezhong
 • Zastosowanie: Propionian testosteronu działa zatem znacznie szybciej niż inne estry testosteronu, takie jak cypionian lub enanthate, i wymaga znacznie częstszego schematu dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi. może być stosowany jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększenie gęstości i siły kości oraz stymulację liniowego wzrostu i dojrzewania kości. Propionian testosteronu działa zatem znacznie szybciej niż inne estry testosteronu, takie jak cypionian lub enanthate, i wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi.

Opis produktu:

Primoteston jest jednym z najpopularniejszych produktów testosteronu na rynku. Jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły. Jest również tani i łatwy do zdobycia. Testosteron jest męskim hormonem płciowym odpowiedzialnym za wiele fizycznych i emocjonalnych cech mężczyzn. Tworzy głębsze głosy, popęd seksualny, agresję i grubsze, większe mięśnie u mężczyzn. Testosteron sprawia, że ​​mięśnie zachowują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie syntetyzują białka lepiej, produkując większe mięśnie.

Enanthate testosteronu jest sterydem do wstrzykiwań na bazie oleju, przeznaczonym do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot). Po podaniu, stężenie tego hormonu w surowicy będzie rosło przez kilka dni i pozostanie znacząco podwyższone przez około dwa tygodnie. Może upłynąć trzy tygodnie, zanim działanie tego leku całkowicie się zmniejszy. Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Ponieważ pacjenci zazwyczaj nie przyjmują takich zastrzyków, bardzo pożądany jest steroid o długim działaniu. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z propionianem estrowym, który wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania.

Testosteron jest silnym hormonem o wyraźnie widocznych efektach ubocznych. Wiele z nich wynika z faktu, że testosteron wykazuje wysoką tendencję do przekształcania się w estrogen. Powiązane działania niepożądane mogą zatem stanowić problem podczas cyklu.

Będąc produktem testosteronu, należy się spodziewać wszystkich standardowych androgennych efektów ubocznych. Tłusta skóra, trądzik, agresywność, wzrost włosów twarzy / ciała i łysienie typu męskiego są możliwe. Osoby starsze lub bardziej wrażliwe mogą zatem unikać produktów testosteronowych i patrzeć w kierunku łagodniejszych anabolików, takich jak DecaDurabolin lub Equipoise, które wywołują mniej skutków ubocznych. Inni mogą zdecydować się na dodanie leku Proscar / Propecia, który zminimalizuje konwersję testosteronu do DHT (dihydrotestosteron). W związku ze znacznym zmniejszeniem stężenia tego metabolitu we krwi, należy również zmniejszyć wpływ powiązanych działań niepożądanych. Jednak przy silnych substancjach wypełniających zwykle oczekuje się wystąpienia silnych skutków ubocznych i często tylko je toleruje. Większość sportowców naprawdę nie znajduje testosteronów tak niewygodnych (szczególnie w obliczu wyniku końcowego), co widać z dużą popularnością takich związków.

Chociaż ten konkretny ester jest aktywny przez znacznie dłuższy czas, większość preferuje wstrzykiwanie go co tydzień lub co dwa tygodnie w celu utrzymania stabilności we krwi. Zazwyczaj dawka będzie wynosić od 250 mg do 750 mg na tydzień. Ten poziom jest wystarczający i powinien zapewnić użytkownikowi szybki przyrost siły i masy ciała. Powyżej tego poziomu skutki uboczne estrogenów bez wątpienia staną się o wiele bardziej wyraźne, prawdopodobnie przewyższając wszelkie nowe nabyte mięśnie. Ci, którzy szukają większej masy, będą lepiej obsługiwani przez dodanie takiego ustnego, jak Anadrol lub Dianabol, kombinacji, które sprawdzają się doskonale. Jeśli ktoś chce używać testosteronu, ale zachowuje poziom jakości i definicji ciała, to anaboliczne preparaty do wstrzykiwania, takie jak Deca Durabolin lub Equipoise, mogą okazać się lepszym wyborem. Używając mniejszej dawki enanthatu, aby uzyskać akceptowalną ilość mięśni, ale utrzymywać nagromadzenie estrogenu do minimum.

Przy właściwym podawaniu pomocniczych leków, Nolva / Clomid i HCG, podczas odzyskiwania po cyklu, duża część nowej masy mięśniowej może zostać zatrzymana przez długi czas po zatrzymaniu cyklu.

Podanie:

1. Testosteron Enanthate jest konieczny i skuteczny do wzmacniania cech płciowych u mężczyzn. Jest to główny męski hormon płciowy i steryd anaboliczny. Testosteron Enanthate odgrywa kluczową rolę w rozwoju męskiej tkanki rozrodczej, takiej jak jądra i prostaty.

2. Testosteron Enanthate stosuje się w celu poprawy niedoborów testosteronu, takich jak hipogonadyzm i dysfunkcja seksualna z ograniczonymi skutkami ubocznymi.

3. Testosteron jest niezbędny dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a także zapobiegania osteoporozie

Poprawia libido, zwiększa energię, wspomaga utratę tłuszczu, a także zwiększa odporność. Testosteron pomaga w uzyskaniu i zachowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Zapobiega utracie kości, a także chorobom serca.

4.Testosteron Enanthate długo działającej formie macierzystego hormonu testosteronu. W tym szczególnym przypadku macierzysty hormon przyłączono do estru enanthate, aby opóźnić jego uwalnianie do krwioobiegu w ciągu kilku dni.

Specyfikacja

COA:

Nazwa produktu Testosteron Enanthate
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Analiza 98,3%
Temperatura topnienia 34,5-36,2 ° C
Specyficzna rotacja optyczna + 80,6 °
Substancje pokrewne 0,5%
Strata przy suszeniu 0,3%
Bezpłatny kwas heptanowy 0,12%
Stosowanie Testosteron Enanthate (Primoteston) jest jednym z najpopularniejszych produktów testosteronu na rynku. Jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły. Jest także tani i łatwy do zdobycia. Testosteron sprawia, że ​​mięśnie zachowują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie syntetyzują białka lepiej, produkując większe mięśnie.
Pakiet 1 kg / worek foliowy lub w razie potrzeby

HPLC:

Pakowanie i dostawa:

 • Wystarczające zapasy.
 • Wyrafinowany i profesjonalny agent logistyczny.
 • Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący. Unikalne sposoby wysyłki od 10 do 20 kg za jednym razem.
 • Pakowanie zdjęć i szyfrowanie kodu odbywa się w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności. Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień.
 • Obsługa posprzedażna.

Przewagi konkurencyjne:

 • Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd jest renomowanym producentem farmaceutycznym, specjalizującym się w surowych proszkach steroidowych w Chinach kontynentalnych. Jest nie tylko wiodącym producentem proszków steroidowych i surowców farmaceutycznych w centralnej części Chin, ale także eksportuje na cały świat.
 • Nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajach.
 • Najwyższej jakości produkty o najbardziej konkurencyjnej stawce. Darmowe próbki są dostępne.
 • Dobrze ukryte opakowanie.
 • Elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności
 • Ekskluzywna obsługa klienta i 24/7 online w odpowiednim czasie i pomocne.
 • Doskonała obsługa posprzedażna.

Słowa kluczowe:

Sterydy cyklu cięcia

Izocapronian testosteronu

Kulturystyka uzupełnia sterydy

Szczegóły kontaktu
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Evelyn.Yip

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)