Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Niezawodny producent i dostawca najwyższej jakości anabolicznego steroidowego hormonu

Surowe proszki

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon steroidonu steroidowego

Budowa ciała Testosteron Źródło steroidu Testosteron Propionate CAS 57-85-2 Weight Loss

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Im Online Czat teraz

Budowa ciała Testosteron Źródło steroidu Testosteron Propionate CAS 57-85-2 Weight Loss

Chiny Budowa ciała Testosteron Źródło steroidu Testosteron Propionate CAS 57-85-2 Weight Loss dostawca

Duży Obraz :  Budowa ciała Testosteron Źródło steroidu Testosteron Propionate CAS 57-85-2 Weight Loss

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SUPER STEROIDS
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 57-85-2
Pakowanie:: Dyskretne sposoby pakowania gwarantują przepustkę celną
E-mail:: evelyn@chembj.com
Skype:: supersteroidy
mobilny: 008618872220701

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1kg/aluminiowa torba foliowa lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: 4-6 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, PayPal, przelew bankowy
Możliwość Supply: 500-1000 kg na miesiąc
Dostawa:: Dhl, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.
Czas realizacji: W ciągu 12 godzin od otrzymania potwierdzenia płatności
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Cykle cięcia Testosteron Propionate 98,25% CAS 57-85-2 Test Prop Body Building Anti Estrogen Steroid Hormone

Szybkie Szczegóły:

 • Alias: Testoviron, sterandryl, Agovirin; Testosteron
 • Czystość: 98,25%
 • Numer rejestru CAS: 57-85-2
 • Nr Einecs: 200-351-1
 • Ocena: Ocena farmaceutyczna
 • Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie
 • Drug Class: Injectable Anabolic Androgenic Steroid
 • Producent: Hezhong
 • Zastosowanie: Propionian testosteronu można stosować jako materiał farmaceutyczny. Działa znacznie szybciej niż inne estry testosteronu, takie jak cypionate lub enanthate, i wymaga znacznie częstszego schematu dawkowania, w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi. Główną funkcją propionianu testosteronu jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększenie gęstości i siły kości oraz stymulację liniowego wzrostu i dojrzewania kości.

Opis produktu:

Nazwa produktu Propionian testosteronu
Inna nazwa TESTOSTERON 17-PROPIONAT;
Numer rejestru CAS 57-85-2
EINECS 200-351-1
Formuła molekularna C22H32O3
Waga molekularna 344,49
Struktura molekularna
Temperatura topnienia 118-123 ° C
Analiza 97,0 ~ 103,0%

Aplikacje:

Propionian testosteronu został wykorzystany do zbadania jego wpływu na ciężarne owce.

Propionian testosteronu jest najkrótszym zwykle estrem związanym z hormonem testosteronu. Oznacza to, że potrzeba najmniej czasu na pozbycie się estru i uwolnienie hormonu macierzystego z organizmu. Ze względu na krótki okres aktywności, propionian testosteronu zazwyczaj należy wstrzykiwać co drugi dzień co najmniej. Anegdotycznie, propionian testosteronu powoduje najmniej skutków ubocznych i najmniejsze wzdęcia; te działania niepożądane ustępują zwykle bardzo szybko po zaprzestaniu stosowania.

Androgeny kierują rozwojem męskiego fenotypu podczas embriogenezy i dojrzewania. Testosteron jest androgenem wydzielanym przez jądra. Hormon ten przekształca się w dihydrotestosteron w docelowych tkankach, gdzie reguluje kilka funkcji biologicznych. Propionian testosteronu został uzyskany syntetycznie z rośliny. Ten produkt ma rozszerzone i szybsze działanie w porównaniu do innych estrów testosteronu.

Testosteron Propionate jest najkrótszym dostępnym produktem testosteronu. Ma to swoje zalety i wady. Główną wadą jest to, że użytkownicy będą musieli wstrzykiwać Test Prop co najmniej co drugi dzień w całym cyklu, aby uzyskać odpowiednie wyniki. Zaletami są jednak mniejsze wzdęcia i retencja wody, które są dłuższymi produktami, a ponieważ w każdej fiolce jest mniej estru, istnieje więcej rzeczywistego testosteronu na wstrzyknięcie, co daje lepsze wyniki.

Propionian testosteronu jest powszechnie wytwarzanym, opartym na oleju testosteronem, który można wstrzykiwać. Ester propionianowy spowalnia szybkość uwalniania steroidu z miejsca wstrzyknięcia, ale tylko przez kilka dni. Propionian testosteronu działa zatem znacznie szybciej niż inne estry testosteronu, takie jak cypionian lub enanthate, i wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi. Podczas gdy cypionate i enanthate są wstrzykiwane co tydzień lub co dwa tygodnie, propionian jest zwykle wstrzykiwany co sekundę. Ester propionianowy może być bardzo drażniący w miejscu wstrzyknięcia. W rzeczywistości, wiele wrażliwych osób decyduje się trzymać z dala od tego sterydu całkowicie, ich ciało reaguje z wyraźnym bólem i gorączką niskiej jakości, która może trwać przez kilka dni.

Najczęściej stosowanym schematem dawkowania tego związku (mężczyźni) jest wstrzykiwanie 50-100 mg każdego dnia lub drugiego dnia. Podobnie jak w przypadku bardziej popularnych estrów, całkowita tygodniowa dawka mieści się w zakresie 300-700 mg. Podobnie jak w przypadku wszystkich związków testosteronu, lek ten najlepiej nadaje się do wypełniania faz treningowych. Tutaj najczęściej jest łączony z innymi silnymi środkami, takimi jak Dianabol, Anadrol lub Deca-Durabolin, kombinacje, które okazują się działać całkiem dobrze. Propionian jest jednak czasem stosowany również w przypadku niearomatycznych anaboli / androgenów podczas cięcia lub fazy treningu, w czasie, gdy jest to szybkie działanie i natura androgeniczna jest również doceniana. Popularne stosy obejmują umiarkowaną dawkę propionianu z doustnym anabolicznym, takim jak Winstrol (15-35 mg dziennie), Primobolan (50-150 mg dziennie) lub oxandrolon (15-30 mg na dobę). Pod warunkiem, że procent tkanki tłuszczowej jest wystarczająco niski, można wyraźnie poprawić wygląd gęstej muskulatury (z wyjątkiem nadmiernego gromadzenia estrogenu z testosteronu). Można również dodać niearomatyzujący androgeny jak trenbolon lub halotestin, który powinien mieć jeszcze bardziej ekstremalny wpływ na podskórny tłuszcz i twardość mięśni. Oczywiście wraz z dodaną zawartością androgenów wszelkie związane z tym skutki uboczne staną się bardziej wyraźne.

Rozpuszczalność:

Ten produkt jest rozpuszczalny w chloroformie (50 mg / ml). Jest również rozpuszczalny w różnych olejach. Roztwory olejowe można sterylizować przez utrzymywanie w temperaturze 150 ° C przez 1 godzinę. Jest praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w etanolu 1: 6, 1 w 4 acetonie, 1 w 20 oleinianu etylu i 1 w 30 glikolu propylenowego. Produkt jest niekompatybilny z alkaliami i środkami utleniającymi i powinien być chroniony przed światłem.

COA i HPLC:

HPLC:

Pakowanie i dostawa:

 • Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki.
 • Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej gwarantowanej.
 • Kod śledzenia 24hours gwarantowany dla przepustki celnej.
 • Obsługa posprzedażna: Problemy zostaną natychmiast rozwiązane.

Przewagi konkurencyjne:

 • Profesjonalna fabryka surowego proszku w Chinach, wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane bezpośrednio. Mają ponad 10 lat honoru.
 • Eksportowaliśmy do całego świata, np. Do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei itd., Ponad 100 kg każdego miesiąca.
 • Większość proszków jest w magazynie, próbki do pobrania są dostępne, mogą być wysłane w ciągu 24 godzin.
 • Nasze produkty i usługi będą koncentrować się na największym zapotrzebowaniu klientów. Cieszymy się największym entuzjazmem i szczerą współpracą z każdym klientem.
 • Zniżka zostanie przyznana przy składaniu dużego zamówienia.

Słowa kluczowe:

Sterydy cyklu cięcia

Propionian testosteronu

Kulturystyka uzupełnia sterydy

Szczegóły kontaktu
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Evelyn.Yip

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)